Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Lekarz rodzinny Białystok cena: 0.00 PLN

Województwo: Podlaskie
Miasto: Białystok
Ulica: Sobieskiego 13/8
Osoba / Firma: Centrum Medyczne Ryska
Email: cmryska@o2.pl
Telefon: 857333222
Strona www: http://https://www.cmryska.pl/lekarz-rodzinny-w-bialymstoku
   
Treść:

Nasze centrum medyczne w Białymstoku zapewnia profesjonalne usługi medyczne w obrębie wielu obszarów medycznych. Decydując się na prowadzone przez nas centrum Medyczne, zyskasz gwarancję, iż o Twój stan zdrowia będą się troszczyli eksperci z długoletnią praktyką i profesjonalną wiedzą medyczną. Nasza nowoczesna poradnia  i profesjonalny personel pielęgniarski i medyczny zapewni Ci szybszy powrót do zdrowia w komfortowym otoczeniu.

Centrum medyczne  to nowoczesna przychodnia gwarantująca kompleksową opiekę lekarza rodzinnego w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia a także dostęp do specjalistów wielu dyscyplin lekarskich.

Zapewniamy opiekę POZ dla maluchów,dorosłych a także opiekę położnej rodzinno-środowiskowej. Ponadto proponujemy za darmo zajęcia w Szkole Rodzenia a także bezpieczny pomiar bilirubiny u nowo narodzonych dzieci. Naszą kluczową domeną są także badania ultrasonograficzne dzieci i dorosłych, które wykonujemy w naszym Centrum. Wykonujemy bogaty zakres badań usg począwszy od ultrasonografii piersi ,  po USG jamy brzusznej skończywszy na usg tkanek miękkich i zmian położonych powierzchownie  i wielu innych. Postaw na nasze medyczne centrum  - na pewno sprostamy Twym oczekiwaniom. Zagwarantujemy ponadto wsparcie w innych dziedzinach medycyny oraz dogodne godziny konsultacji. Sprawdź nasze Centrum Medyczne!
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-12-20 | Ogłoszenie ważne do: 2018-01-19 | Liczba wyświetleń strony: 57

Reklama