Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Zobacz dlaczego warto mieć rynny z miedzi! cena: 0.00 PLN

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica:
Osoba / Firma: Copper Concept
Email: copperconcept@wp.pl
Telefon:
Strona www: http://copperconcept.org/pl/publikacje/rynny-dachowe-z-miedzi
   
Treść:

Planujesz budowę domu? A może chcesz unowocześnić swój dom, by nie tylko jego elementy były estetyczne ale i w 100% efektywne? Każdy element powoduje, iż efekt wizualny i walory estetyczne budynku będą zachwycać nie tylko domowników ale i odwiedzających Twój dom.

Dach z miedzi czy siatka miedziana to doskonały sposób na stworzenie nowoczesnego domu, który będzie wyróżniał się interesującym designem i nowoczesnością. Dzięki wyżej wymienionym elementom wzbogacisz swój dom o ciekawe elementy, które nadadzą mu wyjątkowego i oryginalnego charakteru. Oprócz walorów ozdobnych posiadają tez nieocenione funkcje praktyczne. Powodują, iż służyć będą one swoim użytkownikom przez wiele lat.

Miedz jest bez wątpienia jednym z najbardziej trwałych materiałów na pokrycia dachowe. Jej wytrzymałość szacuje się od 100 do 300 lat. Na rynku występuje szeroki wachlarz dostępnych możliwości. Bogactwo wzorów, form, tworzyw z których są wykonane - ten szeroki wybór produktów powoduje, że z łatwością można dobrać i zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne materiały. Stwarza to możliwość "zbudowania" samodzielnie ciekawej i oryginalnej oraz praktycznej ozdoby naszego domu. Dzięki nowoczesnym, efektownym i trwałym akcesoriom możliwe jest stworzenie nowatorskich i zarazem coraz modniejszych rozwiązań.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-12-20 | Ogłoszenie ważne do: 2018-06-18 | Liczba wyświetleń strony: 100

Reklama