Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Profesjonalna opaska kablowa 4TECHNIK cena: 0.00 PLN

Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Ulica: Kłodnicka 38
Osoba / Firma: 4technik
Email: technik444@onet.pl
Telefon: 505-44-30-70
Strona www: http://4technik.pl/Opaski-zaciskowe-kablowe-wloski-producent
   
Treść:

W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży wysokiej właściwości wyrobów z rynku budowlanego, na jakim możemy zapewnić naszym kontrahentom dostarczenie pojedynczych wyrobów w krótkim czasie po zleceniu w naszym internetowym sklepie. Równocześnie w naszej spółce gwarantujemy oprócz tego wyroby wyjątkowo wyselekcjonowane od bezkonkurencyjnych producentów, co pozwala nam dawać możliwość najwyższej właściwości materiały budowlane.


Specjalnością naszej spółki jest rozpowszechnianie takich towarów jak między innymi kleje. Na dodatek nasza firma jest w stanie zawarować także duży zestaw narzędzi, jak elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne. Zapewniamy takie materiały jak między innymi opaska kablowa. W naszej firmie organizujemy również sprzedaż za pośrednictwem naszego internetowego sklepu, gdzie jesteśmy w stanie kompetentne oraz kompleksowe usługi na dowolnym poziomie kooperacji z naszymi odbiorcami.


Proponujemy naszym odbiorcom między innymi obszerny wybór klejów profesjonalnych a także szybki czas wykonywana pojedynczych zamówień.


Kontakt:

Profesjonalna opaska kablowa 4TECHNIK

ul. Kłodnicka 38

40-702 Katowice

Tel.: 505-44-30-70

url: https://4technik.pl/Opaski-zaciskowe-kablowe-wloski-producent">https://4technik.pl/Opaski-zaciskowe-kablowe-wloski-producent

 

e-mail: sklep@4technik.pl

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-11-27 | Ogłoszenie ważne do: 2018-02-25 | Liczba wyświetleń strony: 80

Reklama