Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Miedź - zastosowanie w domu - sprawdź! cena: 0.00 PLN

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica:
Osoba / Firma: Copper Alliance
Email: copperalliance@o2.pl
Telefon:
Strona www: http://www.copperalliance.pl/zastosowania/wystroj-wnetrz
   
Treść:

Witryna internetowa Europejskiego Instytutu Miedzi stanowi idealne źródło wiedzy dla wszystkich zaciekawionych tym charakterystycznym metalem. Na jej łamach odnaleźć można między innymi materiały informacyjne o miedzi jako takiej, ale również mnóstwo pomocnych wskazówek nt. tego, co jest zrobione z miedzi w naprawdę obszernym kontekście.

Przejrzysty oraz intuicyjny design strony z estetycznym podziałem na poszczególne działy systematyzuje poczucie nagłego mnożenia się dziesiątek zastosowań miedzi, które odsłania przed nami spis główny. Wyszczególniona już na stronie głównej sekcja aktualności dodatkowo sugeruje nam okazje do dalszego poszerzenia własnej wiedzy na temat miedzi, przy użyciu faktycznie mnóstwa przykładów.

Dodatkowy edukacyjny walor wspomagany tu jest przez odnajdujący się zaledwie nieco niżej odnośnik do Akademii Miedzi - platformy pomyślanej "od zera" jako droga do poszerzania horyzontów w temacie miedzi - metalu, bez którego niemożliwe jest działanie we teraźniejszym świecie.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-10-19 | Ogłoszenie ważne do: 2018-04-17 | Liczba wyświetleń strony: 109

Reklama