Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Opakowania styropianowe - produkcja, projektowanie cena: 0.00 PLN

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Ulica: Laskowicka 12/20
Osoba / Firma: HSV-POLSKA Sp. z o.o.
Email: hsv@hsv.pl
Telefon: +48 42 689 04 16
Strona www: http://www.hsv.pl
   
Treść:

Zakłady produkcji opakowań ze spienionych tworzyw sztucznych firmy HSV Polska Sp. z o. o. zapraszają do współpracy firmy z sektorów branży samochodowej, agd, rtv, spożywczej, rybnej, medycznej, farmaceutycznej, logistycznej, budowlanej, ogrzewania i wentylacji do nawiązania współpracy w zakresie produkcji i projektowania opakowań styropianowych.

Niska waga i duża wytrzymałość stosowanych tworzyw sztucznych EPS i EPP oraz EPE sprawiają, że produkt końcowy charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi.

Firma HSV Polska Sp. z o. o. należy do koncernu HSV Moulded Foams Group posiadającego spółki operacyjne w Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce i Czechach. Wytwarzamy produkty formowane np. z EPS, EPP i EPE oraz wielu wariantów technicznych. Naszymi klientami są zarówno czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki, motoryzacji i urządzeń, jak również wiele średnich przedsiębiorstw, którym zapewniamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy elastyczni i znamy się na naszym fachu - nasz świat kręci się wokół nich!
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2018-05-21 | Ogłoszenie ważne do: 2018-06-21 | Liczba wyświetleń strony: 211

Reklama