Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Izolacje ze styropianu - produkcja cena: 0.00 PLN

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Ulica: Laskowicka 12/20
Osoba / Firma: HSV-POLSKA Sp. z o.o.
Email: hsv@hsv.pl
Telefon: +48 42 689 04 16
Strona www: http://www.hsv.pl
   
Treść:

Dostarczamy rozwiązania izolacji termicznych dla branży budowlanej.

Dzięki doświadczeniu jakie zyskaliśmy dostarczając produkty szerokiej gamie klientów, jak nikt inny jesteśmy w stanie przełożyć życzenia naszych klientów na rzeczywiste produkty. Nasze wyroby ze spienionych tworzyw sztucznych EPS, EPP i innych, znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach, także w budownictwie do ocieplania elementów konstrukcji, instalacji, jako obudowy urządzeń budowlanych.

Wykorzystanie materiałów ze styropianu oszczędza czas, energię i pieniądze oraz redukuje wagę. Zapewnia ochronę, oszczędność energii oraz inne korzyści, których klienci się nie spodziewali. Proces produkcyjny w naszych zakładach jest przyjazny środowisku naturalnemu. Wykorzystujemy parę wodną do produkcji i nie emitujemy do atmosfery żadnych niebezpiecznych substancji. Nasze wyroby podlegają w 100% powtórnemu użyciu (recyklingowi).

Niski współczynnik przewodzenia ciepła sprawia, że styropian posiada doskonałe właściwości izolacyjne. Nie jest rozpuszczalny w wodzie, nie ulega pęcznieniu i nie wchłania wilgoci. Dodatkowa odporność na działanie cementu sprawia, że jest powszechnie stosowany w branży budowlanej jako materiał ociepleń ścian budynków i instalacji obiektu. Duży opór dyfuzyjny przy stosowaniu płyt styropianowych eliminuje zjawisko kondensacji pary wodnej. Dzięki temu ściana budynku jest sucha.

Kształtki styropianowe wytwarzane przez HSV nie zawierają substancji niebezpiecznych i spełniają wymagania dyrektywy RoHS. EPS i EPP jako produkty obojętne chemicznie i biologicznie nie oddziałują negatywnie na środowisko naturalne.Więcej na stronie http://www.hsv.pl/ksztaltki-styropianowe

Posiadając 3 zakłady produkcyjne rozmieszczone w różnych częściach kraju spełniamy wysokie oczekiwania logistyczne naszych klientów, optymalizujemy transport oraz realizujemy dostawy w systemie just in time.

 
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2018-06-20 | Ogłoszenie ważne do: 2018-07-22 | Liczba wyświetleń strony: 337

Reklama